Studia podyplomowe CBnT CC

Centrum Badań nad Terroryzmem Collegium Civitas zaprasza na nowe studia podyplomowe: "Analiza informacji w zarządzaniu bezpieczeństwem" oraz "Kryminologia. Socjologiczne Aspekty Przestępczości".

"Analiza informacji w zarządzaniu bezpieczeństwem" to studia przeznaczone dla osób, których zainteresowania bądź wykonywany zawód związane są z szeroko pojętym wykorzystywaniem informacji i narzędzi służących analizie informacji i danych, szczególnie w kontekście zarządzania bezpieczeństwem, zarówno w sferze państwowej, jak i w sektorze prywatnym.

"Kryminologia. Socjologiczne Aspekty Przestępczości" powinna zainteresować wszystkich, którzy ze względu za pasję bądź wykonywany zawód związani są z utrzymywaniem bezpieczeństwa i porządku publicznego oraz przeciwdziałaniem przestępczości. Jest to oferta edukacyjna skierowana do osób, których zawód bądź zainteresowania wymagają znajomości mechanizmów funkcjonowania szeroko pojętego wymiaru sprawiedliwości oraz służb bezpieczeństwa i porządku publicznego.


Zapraszamy do zapoznania się z programami studiów:

Analiza informacji w zarządzaniu bezpieczeństwem: http://www.civitas.edu.pl/analiza_informacji_w_zarzadzaniu_bezpieczenstwem
Kryminologia. Socjologiczne aspekty przestępczości: http://www.civitas.edu.pl/kryminologia_socjologiczne_aspekty_przestepczosci

Dodatkowe informacje:
Dział Rekrutacji Collegium Civitas
pokój 1210, XII p. Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
tel. 22 656 71 89